29 Temmuz 2015 Çarşamba

Gama ve Rönesans 3500 eleman alacak - 2015


Uluslararası İnşaat ve projeler alanında önemli işlere imza atan dev isimler Gama ve Rönesans İnşaat Rusya’nın kutup bölgesinde yeni bir LNG yani gaz tesisi kuracaklar. Projeyle ilgili resmi açıklama yapıldı ve bu kapsamda çalıştırılmak üzere çeşitli branşlarda 3 bin 500 personel alımı yapılacak. Buna göre projenin yoğunluk kazandığı dönemde direkt ve indirekt olmak üzere binlerce personel çalıştırılacak.
Bir ilk teşkil edecek olan buz kırıcı tankerlerin de kullanılacağı projede, her biri yıllık 5,5 milyon ton LNG üretme kapasitesine sahip 3 ünitenin tamamlanması ile toplam 16,5 milyon ton yıllık üretim kapasitesine ulaşılacak. Türk, Rus ve diğer ülke vatandaşlarına istihdam sağlanacak olan Yamal LNG projesinde, yoğun dönemde yaklaşık 3 bin direkt, 500 civarında da indirekt personelin çalışması öngörülüyor.
Rusya Yamal Sıvılaştırılmış Doğal Gaz Tesisi Projesi
GAMA Endüstri Tesisleri, Rönesans Endüstri Tesisleri’yle birlikte Rusya’nın kutup bölgesinde Sıvılaştırılmış Doğal Gaz (LNG) tesisi kuracak. GAMA Endüstri Tesisleri İmalat ve Montaj AŞ ile Rönesans Endüstri Tesisleri İnşaat Sanayi ve Ticaret AŞ’nin oluşturduğu iş ortaklığı REGA JV, Rusya’nın Kuzey Kutup bölgesi olan Yamal Yarımadası’nda kurulacak LNG tesisinin CWP3B kısmının yapım projesini imzaladı. GAMA Endüstri Tesisleri, Rönesans Endüstri Tesisleri’yle birlikte Rusya’nın kutup bölgesinde Sıvılaştırılmış Doğal Gaz (LNG) tesisi kuracak.
Hava sıcaklığının eksi 50 derecelere düştüğü Yamal Yarımadası’nda bulunan Sabetta kasabasında yapımına başlanacak “Yamal LNG” projesi, kutup bölgesine yapılacak ilk LNG tesisi olma özelliği taşıyor. Yüksek performans teknoloji kullanılarak montajı yapılacak olan tesisin yaklaşık olarak 2 yılda tamamlanması planlanıyor.
REGA JV’nin South Tambey LNG firmasının alt taşeronu olarak yapımını yürüteceği CWP3B kısmı, Modül Montaj ve Bağlantı İşleri, Mekanik İşler, Borulama İşleri, Anahtar Teslimi Tanklar ve Binalar, Elektrik ve Enstrümantasyon işlerini kapsıyor. Zorlu hava koşullarının yanı sıra zeminin permofrost özellikler taşıması nedeniyle tesisi oluşturan üniteler, büyük modüler üniteler şeklinde imal edilerek montaj yerlerine aktarılacak. Tesisin tüm parçaları, sahada kazıklar üzerinde monte edilecek olan çelik platformlar üzerinde yükselecek. 

Rusya’da Türk Firmalari gama rönesans işçi alımı Ronesans iş başvurusu, iş başvuru formu, türk firmalar, rusya, türkmenistan, katar, işkur, yurtdışı işçi alımı, mobilyacı, demirci, aşçı, şoför, kalıpçı, makine operatörü, ekskavatör, sıvacı, boyacı, şantiye şefi, elektrikçi 

5 yorum:

 1. Ben erkan demirci ustasiyim numaram +90 536 589 8585

  YanıtlaSil
 2. Nuray Karaca vinç operator yum yurtdışında çalışmak istiyorum hiçbir engelim yok +905418068435

  YanıtlaSil
 3. Nuray Karaca.mail. (karaca19671@gmail.com

  YanıtlaSil
 4. Alıntılanan metni gizle

  Merhaba.nuray karaca 19/07/1967-Bartin doğumlu evli 3cocuk babası Tekirdağ da ikamet ediyorum/(EMEKLİ).ben 1992,tarihinden bu yana mobil vinç Opr olarak guner vinc, Kayisoglu vinç/,alacalı inşaat AS,/Enka inşaat AS/Zafer vinç Guroop/Gemont AS/Çelik montaj dmontaj prefabrik montajı kalıp ve tünel kalıp Mtj.vinç piyasa işleri tahmil tahliye işleri vs.tecrübe vardır yurtdışında çalıştım pasaport mevcut tecrübe var yurtdışı projeleriniz de çalışmak istiyorum saygılarımla.Nuray Karaca.TL.05418068435/mail/karaca19671@gmail.com/edres/Zafer mh.sevili mescit SK no.10.Dr.3/TEKİRDAG
  Karaca Nuray

  YanıtlaSil
 5. Ben seyhan çelik konstrüksiyon imalat ve montaj ustasıyım bir çok projede ekipbaşı ve Formen olarak görev aldım 0 539 414 91 79

  YanıtlaSil