Header Ads

Rusya Gece Klübleri

ICON- David Guetta elektronik müzik tadı hafif tıngırdatılır. Bazen en iyi DJ'ler, bu populer gece klübünde beton gibi erkekler, taş gibi güzel kızlar dans ederler. Girişte face control ile sıkı denetim mevcut 2 veya 3 kişi gelmek olasıdır. Ceket giymenizi tavsiye ederiz. Tarz olmalısınız. Öz güveninizin olması ve o sekilde bir duruş sergilemelisiniz.

 VIP Bar - Popüler standartlara uygun ve  Rus kız ve erkek hem de yabancı turistlerin gittiği geniş bir repertuar ile neşeli bi bar. Face Control zayıf.  Eğlenirken giyim kuşam pek mühim değil diyorsanız burası tam size göre.

SoHo Rooms - Burası genel standartların üstü olan ve  takım elbiseli ve şık gidilmesi gereken bir yerdir. Burada yabancılar ve Zengin yabancı yada Rus avlamak isteyen Rus kızları ile doludur. Tabiki onların da en kalitelileri. Yaz zamanı ise havuz partileri terasta düzenlenmektedir. Yer Kievskaya'dadır.

Posh Friends - Eski Ray gece klübünün küçük ve daha boğuk müziği sürümüdür. Bir alternatif olarak denenebilir. Burada çok kalabalık olmaz ama face control önemlidir. Saat 1 den önce dolmaz ve 1 den sonrada duruma göre çekilmeyebilir.

Krysha mira -  Elektronik müzik  ve  minimal  kitle ile  kaliteli lüks gece klübü. İçeride kimseyi tanımıyorsan hiç şansını zorlama. Sabah olmadan içeriye giremezsin. İçeride çalan müziği gerçekten dinlediğini düsünürlerse içeri alacak türden bir yerdir.

Fabrique -  DJ lerin House müzik tarzında olan bu klübde face control orta derecededir. Gece 1 den sonra dolmaya başlar.  En çok adından söz ettiren klüblerden birtanesidir.

Glazur - Yüksek sesli elektronik müziğin çevrelediği mekanda, gizli perdelerin arkasında otların havada uçuştuğu ve face controlun yüksek olduğu bir yerdir. Burası afterparty klübtür.

Garage - 2 katlı ve RNB nin çaldığı bir bardır. Alt katta üniversiteli çıtırlar ve peşlerinde dolaşan siyahi erkekler vardır. Aşık olmak isteyen buraya gidebilir. 30 yaş üstüyseniz size göre değil.

Bordo Striptiz Klübü -  Giriş 1000 ruble yada daha fazla olabilir. Kriz sonrası fiyatlar değişiyor.  Dokunabilirsiniz ve dans eden ve melek kostümlü hatunlar dolaşıyorlar. Buradaki amaç belli. Müzik bildiğin müzik işte.

Adreslerini vermiyorum. Internete girip bulabilirsiniz zaten. Çok merak eden olursa yorum yazabilir ve yorumunuzun cevabını alırsınız.

Hiç yorum yok