Header Ads

Rusya'da Bilişim Hizmetleri

Rusya'da Moskova ve diger illerede Bilgisayar, Web sitesi, Internet reklam, CCTV hizmeti vermekteyiz. İletişim Tel : +7 968 9277803Rusya'da Online Tanitim ve PazarlamaRusya’da gerçek anlamda Internetten kazanmak için formül;

·        Firma icin tanitim sitesi veya internet magazasi
·        Yandex market kayıdı ve satislari
·        En buyuk internet reklam agi Yandex ve Begun ayarlari ve takibi.
·        Avito, IRR,  kayıtları ve özel takip
·        Urune yada tanitilacak siteye ozel Instagram reklamlari
·        Yapilan iş dalına göre aylik potansiyel müşteri 300-5000 kişi
·        Aylık Istatistik
·        Urunlerin aramalarda bulunmasi
·        Yandex ve Google da hizli olarak indexlenmesi
·        Size ozel SEO ayarlarinin yapilmasi
·        Urunlerin goruntulenmesi mobil cihazlardan da mumkun olmasi
·        Email ve sms reklamlari
·        Promosyon ve indirimlere ozel birinci siraya getirme ozelligi
·        Ayarlanabilir alisveris sepeti ayarlari
·        Musterilerle online chat penceresinden konusarak destek verme
·        Urunlerin 1C ve excel gibi programlardan import edilebilme ozelligi
·        Siparis yada iletisimlerin direk sizlere anlik bildirimiOzel musterilerimiz icin gecerlidir. Pazarlik payi yoktur. Odeme yapilacak yerlerin olmasindan dolayi ucret pesin alinir. Ay sonunda istatislikler verilir.Rusya'da Aylik bakim tamir onarim hizmetiRusya'da teknik destek bakim anlasmalari yaparak firmalara ve bireylere bilgisayar ve notebook konusunda yardimci oluyoruz.

Rusya'da bilgisayarlariniza Formati profesyonelce atiyoruz. Bilgilerinizi farkli bir sabit disk yardimiyla alarak bilgisayariniza ondan sonra format atip, Windows isletim sistemini farkli dillerde yukleyebiliyoruz.
Bilgisayar servisi
 • Format
 • Hardware upgrade/Bakim
 • Notebook tamiri
 • Bilgi kurtarma
 • Program YuklemeAylik Bakim • Aylik Bakim anlasmalarimizi firmalara uygun fiyatlarda yapmaktayiz. 
 • Server kurulumlari/bakimlari
 • Bilgisayar virus ve gereksiz dosya temizligi
 • Hardware upgrade/tamir
 • Software konusunda formatsiz yardim ve yeni program yuklemeleri

Rusya'da Web sitesi tasarimi 
Web sitesi kurulumunu istediginiz sartlarda 2 haftada hazirlayip sizlere sunuyoruz.
 Öncelikle firmanız hakkında iyi bir araştırma yapilmalıdır. Bize yardımcı olması için ornek siteler gosterilir. Sitenin içeriklerini oluşturmak ve hedefleri belirlemek için stratejik içerikler oluşturulur. Menü başlıkları belirlenir ve gerekli dokümanlar hazırlanarak yazım aşamasına geçilir.

Sizlerden gelecek bilgiler dogrultusunda site hazirlanir.

 • Istediginiz kadar dil destegi
 • Admin Kontrol Panelli
 • SEO (Yandex, Google) uyumlu
 • Son HTML5 teknolojisi kullanimi
 • Ekonomik sartlara gore hazirlanmasi
 • 2 haftada teslim


Rusya'da internet magazasi kurulumu ve yonetimiInternet Magazasi kurulumu Rusya sartlarina uygun olarak hazirliyoruz. İnsanların çoğu online satış yaparak para kazanmak istiyor ancak e-ticaret ve web sayfaları hakkında en temel noktaları bilmiyor. Biz web sayfanızı tamamlayabilir ve hiç zaman kaybetmeden bütün ürünlerinizi satışa çıkarabilmeniz konusunda sizlere a-dan z-ye yardimci olabiliriz.
En önemli adım son olarak yapmanız gereken insanların sizi bulmasını sağlamaktır. Bu nedenle anahtar kelimeler kullanmanız gerekir. Anahtar kelimeler sayfanızın içeriği ile ilgili kelimelerdir. Arama motorlarında belirlediğiniz kelimeler aratıldığında sizin sitenizde sonuçlar arasında listelenir. Bu biraz karisik konuda SEO yaparak sizlere bu hizmeti sagliyoruz. Amac sizlerin magazaniza musteri getirmektir.
Rusya'da SEO  ( arama motoru tanitim hizmetleri )


SEO (Yandex, Google) arama motorlarinda 1. sayfada bulunma konusunda sizlere yardimci oluyoruz. Bu konuda aylik sitenize 1500 potansiyel musteri getiriyoruz. Bu konuda ciddi olan firmalara bu uygulamayi yapiyoruz. Tek yapmamiz gereken anahtar kelimeleri secip arkamiza yaslanmak.


Rusya'da Barkodlama sistemeleri kurulumlariBarkod sistemleri  

Depo takip(muhasebe+satis) için, barcode programinin genel özellileri aşağıdadır;

  Programın Özellikleri:
1. Kolay kullanımı ve barkodla bütünleşen yapısıyla Market/Üretici & Mağaza Barkod Otomasyon sistemlerinde bu yoğun iş temposunu azaltan otomasyon sistemidir.
2. Birden fazla deponun bu program üzerinden takip edilmesi mümkündür.
3. Bu program yardımıyla depolarınıza giren ve çıkan ürünlerin takibi ve sayımı, ayrıca iade ve arızalı ürün takibi yapıla bilmektedir. Sistem barkod takibi esasına dayandığı için sürekli sayım yapılması gibi bir işlem gerekmemektedir. Yapılan işlemler tek bir noktadan takip edilebilmektedir.
4. Hızlı giriş ve satış prensibine göre oluşturulmuş yapısı ile fatura ekranında barkod okuyucularla giriş ve çıkışlar hızlıca yapılabilir. Ürün ve fiyat etiketleri ister barkotlu isterse barkotsuz olarak istenilen yazıcıdan kolay tasarım yapılarak basabilirsiniz.
5. Ayrıca günlük veya iki tarih arasındaki kar-zarar raporlarını aynı ekranda FIFO,LIFO, ortalama ve ağırlıklı ortalamaya göre hem TL hem de seçeceğiniz bir döviz sistemine göre görebilirsiniz. Raporları istediğiniz biçimde tasarlayarak gerekli kriterleri kayıt edebilir ve raporlama işlemlerini hızlandırabilirsiniz.
6. Ürünler depoya girildiği andan itibaren depo sorumlusu şahsın zimmetine girmektedir. Depocu ürünleri kullanacak olan kişilere ürünü teslim edip sisteme işleyebilmektedir.
7. Sistemin en büyük artısı ise ürünlerin personellerin bilgisi olmaksızın bir noktadan başka bir noktaya sevkine müsaade etmemesidir. Buda ürünün kimde olduğunu, hangi tarihlerde sevk edildiğini tespit etme imkânı sağlayacaktır. Ürün kaybolma problemi ortadan kalkacaktır.
8. Sistemin sunucu altyapısı üzerinden çalışması birden fazla bilgisayardan stok takibi yapılmasına ve yönetici konumundaki kişinin evinden yada internet üzerinden dünyanın herhangi bir noktasından deposunu takip ede bilmesine olanak sağlıyor.
9. Program dili Türkçedir. Kullanımı oldukça kolaydır. Türkçe bilmeyen personeller dahi kısa bir eğitim sonrasında kolaylıkla programı kullanabilmektedirler.


Fiyatlandırma :

1-   Depo yönetim programı ve barkod  9500 USD
2-   El Scaner'ı
3-   Barkod printer 800 USD
4-   Programin kurulacagi bilgisayar (Sizin tarafınızdan temin edile bilinir. )
5-   Kurulum ve eğitim
6-   1 aylik servis ve teknik destek
CCTV Kamera guvenlik sistemleri kurulumlariRusya sartlarinda olabilecek guvenlik aciklarini kapamak amaciyla kullanilan bu sistemi depo ve ofislerinize kurarak internetten izlenmesini sagliyoruz. Boylece ofis yada deponuzda neler oluyor online gozlemleyebilirsiniz.İletişim


Tel : +7 968 9277803Hiç yorum yok